Oficjalne zakończenie Zimowej Ligi Deblowej w sobotę 16. kwietnia!

Oficjalne zakończenie pierwszej edycji Zimowej Ligi Deblowej organizowanej w ramach Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego w Jeleniej Górze, w tym wręczenie pucharów, nagród i dyplomów oraz losowanie nagród specjalnych pomiędzy wszystkimi obecnymi na zakończeniu uczestnikami, odbędzie się w sobotę 16. kwietnia o godzinie 19.00 w ośrodku tenisowym Family Tennis Camp w Ścięgnach. Naprawdę warto już dzisiaj zaznaczyć sobie ten dzień w kalendarzu i zaplanować swoją obecność. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych uczestników Zimowej Ligi Deblowej do wzięcia udziału w kończącym sezon zimowy turnieju debla losowanego wraz z integracyjnym grillowaniem. Spotykamy się tego samego dnia czyli w sobotę 16. kwietnia o godzinie 14.00 na kortach Family Tennis Camp w Ścięgnach. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 500 580 560.

Jednocześnie przypominamy wszystkim uczestnikom ALTZ o konieczności rozegrania wszystkich bieżących i zaległych spotkań ligowych w wyznaczonym terminie, a z uwagi na okres świąteczny wypadający w ostatnim tygodniu marca wydłużamy termin rozgrywania spotkań do niedzieli 3 kwietnia. Do końca tego dnia będziemy przyjmować zgłoszenia wyników, w tym zgłoszenia ewentualnych jednostronnych walkowerów. W innym przypadku, brak zgłoszeń wyników nierozegranych gier będzie jednoznaczny z obustronnym walkowerem dla uczestników danego spotkania. Jest to ostateczny i nieprzekraczalny termin rozgrywania pojedynków Zimowej Ligi Deblowej, nie będzie od tego żadnych odstępstw i wyjątków więc prosimy wziąć ten fakt pod uwagę przy planowaniu swoich spotkań. Prosimy o rozegranie wszystkich meczy w wyznaczonym czasie to nie będzie żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub uwag prosimy o kontakt telefoniczny.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s