III Edycja ZLD startuje jutro!!

Już jutro rozpoczynają się rozgrywki Zimowej Ligi Deblowej 2017/2018. Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie:

Szesnaście par z Jeleniej Góry i najbliższych okolic potwierdziło swój udział w III edycji Zimowej Ligi Deblowej organizowanej w ramach Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego w Jeleniej Górze. W tym sezonie rozgrywki odbędą się w formule ligowej systemem „Każdy z Każdym”. System ten zagwarantuje każdej parze rozegranie dokładnie piętnastu spotkań.

Aby nieco uatrakcyjnić system rozgrywek i zagwarantować emocje aż do ostatniego spotkania ligowego, po zakończeniu rundy zasadniczej cztery najlepsze pary rozegrają pomiędzy sobą Play-Off o zwycięstwo w rozgrywkach ZLD. Para nr 1 zagra swój półfinał z parą nr 4, natomiast para nr 2 zagra swój półfinał z parą nr 3. Zwycięzcy półfinałów zagrają pomiędzy sobą Wielki Finał, a przegrane pary mecz o 3. miejsce.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, postaramy się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości. Prosimy również nie zapominać o niezwłocznym przesyłaniu wyników zakończonych spotkań. Runda zasadnicza zakończy się w dniu 31. Marca! Półfinały  i Wielki Finał odbędą się w kwietniu po ustaleniu terminów pomiędzy parami, które uzyskały awans.

Życzymy wszystkim powodzenia ale przede wszystkim dobrej zabawy i zdrowej sportowej rywalizacji w atmosferze fair play. VAMOS!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s